Webinar "Action Learning i Design Thinking. Jak można je połączyć?"

Chuck Appleby

Konsultant rozwoju przywództwa i organizacji z trzydziestoletnim doświadczeniem. Założyciel Appleby & Associates oraz współzałożyciel Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Pracownik Uniwersytetu George'a Waszyngtona na wydziale uczenia się jednostek i organizacji (Human and Organisational Learning). Specjalizuje się w programach łączących Design Thinking i Action Learning. Na co dzień mieszka w Virginii, niedaleko Waszyngtonu D.C.

Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Senior Action Learning Coach. Przedsiębiorca, coach ICF, mentor dla coachów Action Learning i trener umiejętności psychologicznych. Członek zarządu Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Dyrektor WIAL Poland.Prelegent na konferencjach w Polsce i zagranicą, m.in. w Londynie i Waszyngtonie.

Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce.

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest organizator tego wydarzenia. Dołączając do webinaru, Twoje dane mogą być widoczne dla innych uczestników wydarzenia, np. na liście uczestników czy podczas korzystania z czatu.

Wiadomość została wysłana

[message]