Wymagana rejestracja

Chuck Appleby

Konsultant rozwoju przywództwa i organizacji z trzydziestoletnim doświadczeniem. Założyciel Appleby & Associates oraz współzałożyciel Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Pracownik Uniwersytetu George'a Waszyngtona na wydziale uczenia się jednostek i organizacji (Human and Organisational Learning). Specjalizuje się w programach łączących Design Thinking i Action Learning. Na co dzień mieszka w Virginii, niedaleko Waszyngtonu D.C.

Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Senior Action Learning Coach. Przedsiębiorca, coach ICF, mentor dla coachów Action Learning i trener umiejętności psychologicznych. Członek zarządu Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Dyrektor WIAL Poland.Prelegent na konferencjach w Polsce i zagranicą, m.in. w Londynie i Waszyngtonie.

Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce.

Jeżeli już się zarejestrowałeś skorzystaj z osobistego adresu URL do tego wydarzenia, który otrzymałeś na podany wcześniej adres email.Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Wiadomość została wysłana

[message]

Jestem organizatorem!